برگزاری کارگاه پژوهشی برنامه ریزی تحصیلی، مطالعه هدفمند و زمانمند بانوان طلبه

شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۲۸:۵۲

مدرسه و موسسه آموزش عالی حوزوی زینبیه کرج به مناسبت هفته کتاب تا پژوهش از برگزاری کارگاه پژوهشی با عنوان « برنامه ریزی تحصیلی، مطالعه هدفمند و زمانمند بانوان طلبه (تحصیل، اشتغال و تربیت فرزند) »به صورت مجازی دراسکای روم ، خبر داد.

برگزاری کرسی علمی-ترویجی با عنوان «کلام اجتماعی (چیستی، قلمرو و روش)»

چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۵:۰۲

موسسه آموزش عالی حوزوی زینبیه با همکاری پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه قم کرسی علمی- ترویجی با عنوان «کلام اجتماعی (چیستی، قلمرو و روش)» به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی در فضای اسکای روم با حضور حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای دکتر محمد صفر جبرئیلیب ه عنوان ارائه کننده بحث و سرکار خانم دکتر مرضیه عبدلی و حجت الاسلام و المسلیمن جناب آقای دکتر محمد جعفری به عنوان ناقدان بحث و سرکار خانم حاتمی به عنوان دبیر اجرایی برگزار کرد.

برگزاری نشست فرهنگی با عنوان بازنمایی هویت طلبگی در ساحت علمی و ضرورت مطالعات دین پژوهی

دوشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۴۶:۴۶

به گزارش معاون فرهنگی مدرسه و موسسه آموزش عالی حوزوی زینبیه نشست فرهنگی با موضوع «بازنمایی هویت طلبگی در ساحت علمی و ضرورت مطالعات دین پژوهی» برگزار گردید.

معرفی منبع راه و رسم طلبگی

یکشنبه ۲۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۴:۲۹

پیرو برگزاری نشست فرهنگی روز یکشنبه مورخ 23 آبان ماه با موضوع « هویت طلبگی در ساحت علمی و ضرورت مطالعات دین پژوهی » برخی از منابع که توسط استاد مربوطه، سرکار خانم دکتر عبدلی معرفی شد، جهت مطالعه دانش پژوهان در سایت مدرسه و موسسه آموزش عالی زینبیه بارگزاری گردید.

برگزاری کارگاه ویراستاری و درست نویسی

شنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۰۳:۱۷

معاونت پژوهش مدرسه و موسسه آموزش عالی زینبیه از برگزاری کارگاه پژوهشی با عنوان «ویراستاری و درست نویسی » به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی در فضای اسکای روم به صورت مجازی خبر داد.

برگزاری نشست بصیرتی به مناسبت روز مبارزه با استکبار جهانی

پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۰:۲۴


این نشست با موضوع « انگیزه های مبارزه با استکبار جهانی » مورخ 12 آبان به مناسبت گرمیداشت شهدای دانش آموز و یوم الله 13 آبان با دعوت از جناب آقای امیدیان کارشناس امور سیاسی و با حضور کادر، اساتید و طلاب مدرسه و موسسه آموزش عالی حوزوی زینبیه برگزار گردید.

برگزاری نمایشگاه نرم افزار اسلامی نور

چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۴:۰۳

معاونت پژوهش مدرسه و موسسه آموزش عالی حوزوی زینبیه از برگزاری نمایشگاه نرم افزارهای اسلامی نور در رشته های تخصصی کلام ، تفسیر ، اخلاق و فقه به منظور ارتقاء توان طلاب جهت نگارش مقالات ، تحقیقات کلاسی و هم چنین نگارش پایان نامه خبر داد. ا

برگزاری نشست فرهنگی پژوهشی

یکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۳:۴۰

معاونت پژوهش و فرهنگی مدرسه و موسسه آموزش عالی حوزوی زینبیه از برگزاری نشست پزوهشی فرهنگی با عنوان « اصول و روش های شکل گیری جامعه اخلاقی از منظر امام صادقر» با حضور حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای باقی زاده به صورت مجازی در اسکای روم خبر داد .

برگزاری نشست علمی پژوهشی

پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۹:۱۳

معاونت پژوهش مدرس و موسسه اموزش عالی حوزوی زینبیه از برگزاری نشست علمی با عنوان «مانع زدایی از نهضت تولید علم با محوریت راه کارهای بنیادی در نوآوری فعالیت های پژوهشی در حوزه خواهران» با حضور سرکار خانم ابوالقاسمی بصورت مجازی در اسکای روم خبر داد.

برگزاری مراسم سوگواری به مناسبت ایام آخر ماه صفر

سه شنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۲۸:۴۵

مراسم در روز یکشنبه 12 مهر ماه مصادف با شب بیست و هشتم با سخنرانی سرکارخانم فرهادکیایی مدرس حوزه و دانشگاه با ارائه مبحث در خصوص سیره عملی پیامبر اکرم(ص) در تعلیم و تربیت و با حضور مدیر محترم، کادر و طلاب مدرسه و موسسه آموزش عالی حوزوی زینبیه برگزار گردید.

2