تدوین ویژه نامه به مناسبت هفته جمعیت

شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۲:۳۸

ویژه نامه با موضوع تحدید و تکثیر نسل از دیدگاه آیات و روایات به مناسبت هفته جمعیت توسط واحد پژوهش مدرسه علمیه و موسسه آموزش عالی حوزوی زینبیه تهیه و تنظیم گردید.

برگزاری نشست تخصصی با موضوع «الزامات جهاد تبیین در فضای مجازی»

چهارشنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۳:۰۱

به گزارش معاونت فرهنگی مدرسه علمیه و موسسه آموزش عالی حوزوی زینبیه کرج در تاریخ سه‌شنبه 27 اردیبهشت ماه 1401 نشست تخصصی با موضوع «الزامات جهاد تبیین در فضای مجازی» با حضور کارشناس با سابقه‌ی فضای مجازی استاد روح الله مومن نسب بصورت حضوری در محل مدرسه و همزمان با پخش در سامانه سیما برگزار گردید.

برگزاری نمایشگاه کتاب

چهارشنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۳:۲۳

معاونت پژوهش مدرسه و موسسه آموزش عالی حوزوی زینبیه به مناسبت برپایی سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران ، تصمیم به برگزاری نمایشگاهی در سطح مدرسه نمود تا طلابی که امکان حضور در نمایشگاه کتاب تهران را ندارند از این نمایشگاه دیدن به عمل اوردند و کتاب های درخواستی خود را تهیه نماید.

برگزاری نمایشگاه کتاب

چهارشنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۵:۴۸

معاونت پژوهش مدرسه و موسسه آموزش عالی حوزوی زینبیه از برگزاری نمایشگاه کتاب به مناسبت هفته جمعیت جهت مطالعه طلاب در مدرسه خبر داد. این نمایشگاه از تاریخ 24/2/1401آغاز گردیده و به مدت یک هفته در مدرسه و موسسه آموزش عالی دایر می باشد .

برگزاری نشست فرهنگی-پژوهشی با عنوان «پیامدها و مشکلات تک فرزندی »

یکشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۹:۱۳

معاونت پژوهش و فرهنگی مدرسه علمیه و موسسه آموزش عالی حوزوی زینبیه از برگزاری نشست با عنوان «پیامدها و مشکلات تک فرزندی » به مناسبت هفته جمعیت با حضور سرکار خانم عاشری خبر داد.

برگزاری نشست علمی با عنوان «مدیریت زمان با تاکید بر فعالیت های پژوهشی»

چهارشنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۵:۲۳

معاونت پژوهش مدرسه علمیه و موسسه آموزش عالی حوزوی زینبیه از برگزاری نشست علمی با عنوان «مدیریت زمان با تاکید بر فعالیت های پژوهشی» در تاریخ 20/2/1401 خبر داد.

برگزاری تریبون آزاد

شنبه ۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۷:۱۳

معاونت پژوهش مدرسه و موسسه آموزش عالی زینبیه از برگزاری تریبون آزاد با عنوان (طلبگی و چالش های پیش رو) مورخ 6/2/1401 خبر داد.

بروشور ماه مبارک رمضان

سه شنبه ۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۶:۱۰

بروشور به همت واحد پژوهش مدرسه و موسسه آموزش عالی حوزوی تدوین گردید.

برگزاری جلسه ژورنال کلاب

چهارشنبه ۳۱ فروردين ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۷:۴۴

به گزارش معاونت پژوهش مدرسه و موسسه آموزش عالی زینبیه جلسه ژورنال کلاب در تاریخ 30/1/1401روز سه شنبه با حضور طلاب سطح2 و 3 برگزار گردید.

برگزاری جشن میلاد امام حسن مجتبی علیه السلام

دوشنبه ۲۹ فروردين ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۷:۲۱

به گزارش واحد فرهنگی مدرسه علمیه و موسسه آموزش عالی حوزوی زینبیه، جشن میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی علیه السلام با سخنرانی سرکارخانم اسماعیلی و مولودی خوانی سرکار خانم قاسمی و با حضور اساتید، کادر و طلاب سطح 2 و 3 برگزار گردید.

2